понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 152
home Познати

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ: Сека Алексиќ ја скрати косата до не препознатливост, на оваа трансформација не е никој подготвен (ФОТО)

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ: Сека Алексиќ ја скрати косата до не препознатливост, на оваа трансформација не е никој подготвен (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ вечерва буквално ги изненади следбениците на Инстаграм откако објави фотографија со својата нова фризура.

Пејачката сега повторно има кратка коса како некогаш, а позирајќи од крупен кадар покажа каква блескава насмевка има на себе.

-Тазе ишишана, напиша таа под фотографијата која буквално ги стресе социјалните мрежи.

Сека инаку е позната по менување на имиџот низ годините наназад, но за ваква трансформација одамна никој не е подготвен.

Локални избори 2021