четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Не личи на себе: Елена Ристеска стана плавуша (ФОТО)

Не личи на себе: Елена Ристеска стана плавуша (ФОТО)

Пејачката Елена Ристеска која откако се појави на македонската сцена е со црна коса, сега се реши за промена, па на Инстаграм објави фотографија со руса коса.

Елена сепак напиша дека се работи за компјутерска обработка на фотографијата, но на фановите им се допадна и како „плавуша“ па доби многу позитивни критики, а имаше и такви кои повеќе ја сакаат со црна коса.

Коронавирус