петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ! Цеца Ражнатовиќ тотално го промени имиџот, повеќе не е ЦРНКА – мрежите „горат“ поради оваа фотографија (ФОТО)

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ! Цеца Ражнатовиќ тотално го промени имиџот, повеќе не е ЦРНКА – мрежите „горат“ поради оваа фотографија (ФОТО)

Заштитен знак на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е нејзината долга црна коса. Сепак, пејачката покажа дека не се плаши од промени, поради што реши да ја бојадиса косата и сега изгледа сосема поинаку.

Ражнатовиќ сподели видео од фризерски салон на кое се гледа драстична промена.

-Одам кај русокосите, напиша таа во описот на видеото на кое се гледа бојата која штотуку е нанесена на косата, а каков ќе биде резултатот на крајот останува да видиме.

Коронавирус