четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 123
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Не ја исплаши невремето: Цеца на плажа на Халкидики (ФОТО)

Не ја исплаши невремето: Цеца на плажа на Халкидики (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во Грција. Нејзе не ја исплаши невремето, па таа го избра местото Калива на Халкидики.

Како таму си поминува и во што влегла во море, е тема на која фановите не престануваат да пишуваат.

Имено пејачката објави видеа и фотографии на Инстаграм на кои им испраќа бакнежи на своите фанови.

Коронавирус