петок, 27. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Не издржа: Карлеуша на денот на својот роденден го посети гробот на својата мајка- кога ќе видите што и донесе ќе се наежите (ФОТО)

Не издржа: Карлеуша на денот на својот роденден го посети гробот на својата мајка- кога ќе видите што и донесе ќе се наежите (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша денеска го прославува својот 41 роденден.

Ова е прв роденден без својата мајка, па затоа реши во длабока болка да го посети нејзиното вечно почивалиште и тоа да го сподели со фановите.

Таа таму однесе свежа икебана со црвени ружи, а фотографијата од нејзиниот споменик се најде и на нејзиниот Инстаграм профил токму денеска на нејзиниот роденден.

Инаку пејачката претходно споделувајќи дека и доаѓа „е*ениот роденден“ алудираше на тоа дека не и е до славење по лошиот старт на годината, секс скандалот со Огнен како и смртта на мајка и.

Коронавирус