среда, 18. мај 2022. Вести денес: 186
home Познати

Не и требаше многу време: Ана по разводот се заљуби- мојата нова љубов вечно ќе трае

Пејачката Ана Николиќ пред месец дена се разведе од раперот Раста, но на неа не и требаше многу време за да си најде нова љубов, пишуваат српските медиуми.
Не и требаше многу време: Ана по разводот се заљуби- мојата нова љубов вечно ќе трае

-Мојата нова љубов е најголема и таа е вечна љубов, тоа е мојата инспирација, сила, волја, желба и потпора во животот, вели Ана.

Таа вели и дека ноќните излегувања и се преку глава и време е за пензионерски денови.

-Заспивам со кокошките, се будам со петлите, или да бидам попрецизна штом стане Тара јас сум веднаш на нозе, вели пејачката.

4 months…Tararira i Simba!❤?

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Таа додава и дека откако и се родила ќерката Тара нејзините приоритети во животот се промениле.

Најнови вести

Коронавирус