понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 163
home Познати

Не и е грижа за парите: Карлеуша сите ги изненади со одлуката за Нова Година

Не и е грижа за парите: Карлеуша сите ги изненади со одлуката за Нова Година

Јелена Карлеуша за разлика од своите колеги кои за Нова Година настапуваат за да земат големи пари, вели дека ниедни пари на светот нема да ја премислат да не остане дома со семејството и со нив да ја дочека Новата Година.

– На 31. јас традиционално останувам дома, со децата, покрај елка. Ние уживаме семејно, така ќе биде и сега, вели Карлеуша.

Коронавирус