петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 30
home Познати

Не и доаѓа памет: По грешка објави задоволување на дилдо, а овој пат Дара објави видео на кое изговара страшни зборови

Не и доаѓа памет: По грешка објави задоволување на дилдо, а овој пат Дара објави видео на кое изговара страшни зборови

По скандалот со видеото на кое Дара Бубамара орално задоволува секс играчка дилдо, овој пат пејачката ги премина сите граници.

Имено пејачката самата по грешка објави видео на кое орално задоволува дилдо по што стана вистински хит низ целиот регион.

По притиснувањето на „погрешното копче“ на Бубамара очигледно не и доаѓа памет, пишуваат нејзините фанови на нејзиното ново видео кое се појави на Инстаграм.

Станува збор за тестер за нејзиниот нов спот, а во еден од кадрите јасно се слуша како таа зборејќи на телефон ја изговара реченицата „Ама тебе ти праќав“.

За што станува збор сепак ќе почекаме да видиме за неколку дена, т.е до крајот на месецот.

 

View this post on Instagram

 

[Teaser] Ljubomora | premijera spota – 30.04. IDJVideos YT kanal – 18h ? #newsong #newvideo #premiere @marinaaasworld #idjvideos#ljubomora???

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус