недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 51
home Познати

Не ги крие годините: Ноне ја слави четвртата декада од својот живот

Не ги крие годините: Ноне ја слави четвртата декада од својот живот

Поранешната пејачка Ноне Неделковска го прослави својот 34. роденден. Таа со кармин на огледало напиша дека полни 34 години, па видеото го сподели на социјалните медиуми.

По осум година работа во странство, оваа година роденденот го помина дома, а претпазлива во однос на вирусот немаше прослава.