сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 82
home Познати

Не е за луѓе со слабо срце: Јелена Карлеуша во најпровокативно издание досега! (ФОТО)

Не е за луѓе со слабо срце: Јелена Карлеуша во најпровокативно издание досега! (ФОТО)

По седум месеци пауза, Јелена Карлеуша повторно настапуваше во српската престолнина. За овој перформанс ЈК се облече најпровокативно што можеше…

Таа избрала светло зелен костим кој повеќе откриваше, отколку што сокриваше. Се разбира, до израз и овојпат беа нејзините бујни облини.

Исто така и танчерките покрај неа беа во ист тон, единствено различно кај нив беше тоа што носеа заштитни маски.

За да не должиме многу, погледнете ги фотографиите од нејзиниот настап:

Коронавирус