понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 105
home Познати

Не е русокоса: Славната пејачка направи голема промена во изгледот (ФОТО)

Не е русокоса: Славната пејачка направи голема промена во изгледот (ФОТО)

Поп-sвездата Кети Пери објави фотографија на својот Инстаграм профил и им покажа на своите следбеници дека конечно се врати во нејзината препознатлива боја на коса.

Таа објави неколку фотографии на кои посочи дека е повторно црна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Локални избори 2021