четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 121
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Не е од Дизни, ама понудата дојде: Меган Маркл во омилената анимирана серија?

Не е од Дизни, ама понудата дојде: Меган Маркл во омилената анимирана серија?

Откако донесоа одлука да не бидат повеќе дел од кралското семејство и да ги загубат титулите, Хари и Меган останаа без парите што ги добиваа, а дел мораат и да вратат. Така, им останува сами да почнат да заработуваат.

Така неодамна се појави снимка на која Хари, наводно, им кажала на директорите на „Дизни“ дека Меган е подготвена да му позајми глас на цртан лик.

Понудата од Дизни сè уште не пристигна, но тоа го направија од Симпсонови!

Продуцентот и автор на една од омилените анимирани серии,  Ал Џон, изјави дека разговарале за ангажирање на Меган.

-Слушнав дека сака да позајмува глас. Еве ако слуша, нека се јави, рече Ал во една радио емисија.

Коронавирус