среда, 5. август 2020. Вести денес: 125
home Познати

Не е фотошоп: Сите мислеа дека Ана Николиќ нема вакво брутално тело и нозе, но оваа нејзина гола фотографија ќе ве препоти (ФОТО)

Не е фотошоп: Сите мислеа дека Ана Николиќ нема вакво брутално тело и нозе, но оваа нејзина гола фотографија ќе ве препоти (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николоќ долги години мака мачеше со вишокот на килограми, а откако се оствари како мајка нејзината форма речици се разобличи.

По долгата борба и депресија таа реши да и се врати на старата витка линија откако годинава во јануари беше уловена во најлошата запуштена нејзина форма и изглед.

 

View this post on Instagram

 

📸 #somethingnew #comingsoon #shooting

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

Имено пејачката оваа пролет на големо најавуваше преку фотографии дека работи на подобрување на својот изглед, а сега ги убеди сите дека тоа и го постигнала.

Иако многумина мислеа дека користи фотошоп за да изгледа совршено, сепак оваа фотографија која ја објави денеска на својот Инстаграм профил го покажа спротивното, погледнете.

Коронавирус