понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 22
home Познати

Не била само Јелена: Душко Тошиќ се забавувал со Софија Милошевиќ во белградски клуб (ВИДЕО)

Не била само Јелена: Душко Тошиќ се забавувал со Софија Милошевиќ во белградски клуб (ВИДЕО)

На видео снимката од еден белградски клуб се гледаат Софија и Душко еден покрај друг, и Драган Стојковиќ Пикси со сопругата, како и уште неколку луѓе кои биле во нивно друштво.

На забавата со нив била у ќерката на Пикси, Ања која години наназад е блиска со Софија а доказ за тоа е и фактот дема таа беше гостинка на свадбата на Ања и познатиот рели возач Иго Валенте во Белград.

Коронавирус