среда, 17. јули 2019. Вести денес: 69
home Познати

Не би ви паднало на памет: Таа е родена сестра на Драгана Мирковиќ која со години ја крие од јавноста (ФОТО)

Не би ви паднало на памет: Таа е родена сестра на Драгана Мирковиќ која со години ја крие од јавноста (ФОТО)

Пејачката Драгана Мирковиќ е позната како некој кој не сака да споделува детали од приватниот живот со медиумите.

Така досега не беше ниту познато како изгледа нејзината родена сестра.

Но, медиумите успеаја да ја „уловат“ Душица Крумов во нејзиниот роден крај.

Се гледа дека по малку личат, но не се знае зошто досега јавно не кажале дека се сестри.