понеделник, 13. јули 2020. Вести денес: 113
home Познати

Не беше на свадба кај братот поради неговата сопруга: Кога ќе видите што и подари Емина за роденден на својата снаа се ќе ви стане јасно

Не беше на свадба кај братот поради неговата сопруга: Кога ќе видите што и подари Емина за роденден на својата снаа се ќе ви стане јасно

Иако на големо српските медиуми шпекулираа дека пејачката Емина Јаховиќ не зборува со својата снаа за брат на која не и беше ниту на нејзината свадба, сепак наводите се невистинити.

Доказ за тоа е заедничката прослава на роденденот на снаата на Емина, Дишица која го собра потесното семејство во еден луксузен ресторан по повод нејзиниот роденден.

Сопругата на братот на Емина, Мирсад блескала во кратко фустанче, по што на фотографијата се гледа дека добила голем букет со ружи.

Пејачката исто така блескала, пишуваат српските медиуми и додаваат дека цело семејство се собрало на едно место по повод нејзиниот роденден.

Инаку во минатото се шпекулираше дека Емина не беше ниту на свадбата на својот брат, бидејќи имала нарушени односи со нејзината снаа.