недела, 28. мај 2023. Вести денес: 83
home Познати

Навикнати сме да воодушевува со својот изглед: Денес светската ѕвезда изгледа како бездомничка (ФОТО)

Актерката Никол Кидман и на 50-годишна возраст може да се пофали со совршена фигура. Таа  може слободно да застане рамо до рамо со светските модели кои по годините, можат да и бидат ќерки.
Навикнати сме да воодушевува со својот изглед: Денес светската ѕвезда изгледа како бездомничка (ФОТО)

Пред само неколку дена таа примамуваше воздушки со својот изглед. На доделувањето на Оскарите таа изгледаше како вистинска дива, во прекрасен син фустан, а денес на прошетка е фотографирана вака и сите останаа шокирани.

Актерката Никол Кидман и на 50-годишна возраст може да се пофали со совршена фигура. Таа  може слободно да застане рамо до рамо со светските модели кои по годините, можат да и бидат ќерки.

Но, магијата која ја носи таа исчезна денес. Никол од фоторепортерите е забележана денес додека била на прошетка, па сите останаа без зборови од нејзиниот изглед. Но, не во позитивна смисла.

Кога ќе ја видите оваа жена на улица, никогаш не би рекле дека таа е светски позната актерка. Сите прашуваат „Што се случи, каде отиде убавата актерка“?

Одговорот е едноставен- актерката е тука. Само, нејзината нова улога налага ваков изглед.