среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 114
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Познати

НАТАША БЕКВАЛАЦ ЗАСТАНА ВО РЕДОТ ЗА ФАЌАЊЕ НА БИДЕРМАЕРОТ, А ПОТОА СЛЕДУВАШЕ СРАМОТ НА ДЕЦЕНИЈАТА: „Наташа, тргни се“ се слушна од звучникот (ВИДЕО)

НАТАША БЕКВАЛАЦ ЗАСТАНА ВО РЕДОТ ЗА ФАЌАЊЕ НА БИДЕРМАЕРОТ, А ПОТОА СЛЕДУВАШЕ СРАМОТ НА ДЕЦЕНИЈАТА: „Наташа, тргни се“ се слушна од звучникот (ВИДЕО)

Пејачката Наташа Беквалац минатата ноќ ја помина на венчавката на еден естраден менаџер, а кога дојде време за бидермаерот, таа прва стана да го фати, но потоа се случи пресврт.

Синоќа цела српска сцена се собра во ресторан во Белград на венчавката на славниот менаџер, а меѓу нив беше и Наташа Беквалац, која се забавуваше заедно со Џејла Рамовиќ, Рада Манојловиќ, Џани, Марија Шерифовиќ и многу други. Пејачката уживаше во музиката со своите колеги, а кога дојде ред за бидермаерот, таа ги следеше обичаите и застана со невенчаните девојки за да го фати.

На звучникот почна да се одбројува времето за фрлање, а потоа пејачот ја виде Беквац како се турка и се подготвува да го фати, па викна и ги насмеа сите:

– Наташа Беквалац тргни се – рече тој, па дури и Наташа се насмеа до солзи.

Најнови вести

Коронавирус