среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 147
home Познати

Наташа Беквалац проговори за дружењето со Карлеуша: „Кога ми е тешко, Јелена ќе се најде како добра вила“

Наташа Беквалац проговори за дружењето со Карлеуша: „Кога ми е тешко, Јелена ќе се најде како добра вила“

Пејачката Наташа Беквалац пред неколку дена беше на 43иот роденден на Јелена Карлеуша, а сега за телеграф. рс проговори за дружбата со пејачката.

-Ние се слушнавме пред некој ден, јас имав некои сомнежи на приватно поле, а таа ми се најде како добра вила, вели Беквалац.

На прашањето дали знае Јелена да ја насмее во тешки моменти:

-Мене ми е жал што луѓето немаат претстава, каква е Јелена, додава Наташа.

Коронавирус