понеделник, 19. септември 2022. Вести денес: 78
home Познати

Наташа Беквалац потполно се повлече: Еве како изгледа пејачката два месеци пред породувањето (ФОТО)

Многумина се прашуваат како изгледа, а еве што забележа еден папарацо.
Наташа Беквалац потполно се повлече: Еве како изгледа пејачката два месеци пред породувањето (ФОТО)

Наташа Беквалац беше активна до петтиот месец од бременоста, а потоа одлучи да се повлече од јавноста и да ужива во бременоста. Од тогаш никој не успеал да ја фотографира, па погледнете ја оваа прва папарацо фотографија од бремената пејачка.

Новосадската барбика дури и своите објави на социјалните мрежи ги сведе на минимум, а интервјуата и гостувањата во емисиите во овој период ги нема.

Многумина се прашуваат како изгледа, а еве што забележа еден папарацо.

По новогодишниот дочек и нејзиниот кум објави заедничко селфи па може да се види дека убавата Наташа два месеци пред породувањето се нема многу променето.

Најнови вести

Коронавирус