недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 39
home Познати

Наташа Беквалац покажа како изгледа нејзиното тело по повредите (ВИДЕО)

Наташа Беквалац покажа како изгледа нејзиното тело по повредите (ВИДЕО)

Популарната пејачка Наташа Беквалац во април доживеа вистинска драма- нејзиниот, се уште законски сопруг, Лука Лазукиќ физички ја нападна и ја повреди.

Тогаш, пејачката се повлече од јавноста и некое време не беше присутна во медиумите.

Се` до неодамна кога се врати на стариот живот и започна со настапи. Насмеана и позитивна Беквалац се врати на својата публика, а лошиот период е зад неа.

Пејачката на Инстаграм често ги известува фановите за нејзините активности, а така беше и овој пат кога сподели видео на кое е во бикини и го покажа згодното тело.

Очигледно е дека нема траги од повредите, а Ната изгледа подобро од кога и да било.

Beach time?‍♀️☀️?

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Извор: Вистина