петок, 30. септември 2022. Вести денес: 34
home Познати

Наташа Беквалац направи вистинска бајка во својот дом за роденденот на ќерката- за ваква глетка мечтае речиси секое дете (ФОТО)

Наташа Беквалац направи вистинска бајка во својот дом за роденденот на ќерката- за ваква глетка мечтае речиси секое дете (ФОТО)

Ќерката на српската пејачка Наташа Беквалац вчера на 28 февруари наполни три години, а нејзината мајка во нивниот семеен дом и приредила вистинска бајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Според фотографиите во домот на пејачката вчера се било украсено, балони имало на секоја страна, торта со нејзиното име, шатор и многу слатки работи.

Она што најмногу им остави впечаток на фановите е тоа дека и нивното куче е исто така е дел од оваа волшебна бајка во која главна ѕвезда беше малата Катја.

-Кети моја засекогаш ќе остане така своја, посебна, убава и паметна и да ја малтретира својата мајка, како што она мене тоа ми го прави, напиша сестрана на Беквалац, Кристина под една од фотографиите на Инстаграм.

Коронавирус