сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 74
home Познати

Наташа Беквалац брутално претепана?

Наташа Беквалац брутално претепана?

Пејачката Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазукиќ, јавува српски „Блиц“.

Извор на порталот велат дека познатата српска пејачка се наоѓа во Ургентниот центар во Белград.

Наташа и Лука се венчаа кон средината на септември минатата година на интимна церемонија во Ивица. На венчавката присуствуваа неколку роднини и пријатели на парот.

На 28 февруари годинава пејачката ја роди ќерката Катја.

 

Коронавирус