петок, 3. јули 2020. Вести денес: 97
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

„Настана паника, балонот се запали и почна да паѓа…“

„Настана паника, балонот се запали и почна да паѓа…“

Новак ја запросил Јелена на начин на кој што таа на почетокот не сфатила за што станува збор. Двајцата гостувале кај Грејем Бесинџер, па раскажале како изгледало запросувањето на Јелена. Погледнете!

Парламентарни избори 2020