среда, 5. август 2020. Вести денес: 160
home Познати

Наследничката на Карлеуша настапуваше на сцена со неа за Нова година – малата Атина ја воодушеви публиката (ФОТО)

Наследничката на Карлеуша настапуваше на сцена со неа за Нова година – малата Атина ја воодушеви публиката (ФОТО)

Јелена Карлеуша направи вистински спектакл за Нова Година во еден белградски хотел.

На сцената ѝ се придружи и ќерката Атина, која за публиката приреди големо изненадување.

Таа изведе кореографија на песната на Ана Николиќ „Ромале Ромали“,  која нејзината мајка ја пееше.

Кога заврши со кореографијата, Атина отиде на мсата каде седеше семејството Тошиќ-Карлеуша, а потоа сопругот на пејачката набрзо децата ги донесе децата во хотелска соба на спиење.

Коронавирус