четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 133
home Познати

„Нашите интимни односи се врвни и сакам да му ги исполнувам сексуалните фантазии“: Гоца Тржан жестока во описот на деталите од спалната соба

„Нашите интимни односи се врвни и сакам да му ги исполнувам сексуалните фантазии“: Гоца Тржан жестока во описот на деталите од спалната соба

Пејачката Гоца Тржан нема проблем да зборува за интимата со нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ.
Имено, таа истакна дека ова е многу важна точка за неа.

– Што се однесува до нашата интимна врска, сето тоа е врвно. Никогаш не би го менувала тоа. Тоа е исклучително важна точка во нашата врска – рече Гоца, додека Раша се согласи.

– Таа ставка е важна за мене и за неа – рече Новаковиќ, а потоа пејачката рече:

– Има ли фантазија што сакаш да ја реализирам? – рече таа во реалното шоу „Мојот совршен брак“.

Инаку, Гоца Тржан отскогаш била отворена по прашање на сексот и не ретко открива детали од брачната интима.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија