сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Нарачката ја чекаше една година: Сека Алексиќ се поднови со чанта која чини цело богатство, а овој детаљ ќе ве остави во неверување (ФОТО)

Нарачката ја чекаше една година:  Сека Алексиќ се поднови со чанта која чини цело богатство, а овој детаљ ќе ве остави во неверување (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ конечно ја оствари својата долгогодишна желба и по една година стана сопственичка на престижните чанти Хермес Биркин.

Познато е дека овие чанти се чекаат минимум неколку месеци во зависност од побарувачката и приоритетите, па не е ни чудно што пејачката оваа чанта ја чекаше дури 12 месеци.

Хермес Биркин чантите спаѓаат во едни од најскапите чанти во светот, а моделот на пејачката на сајтовите чини околу 21, 995 долари или околу 19 илјади евра.

Нејзината чанта е направена од кожа од младо теле, а од предната страна има златни детали и два клучеви, погледнете.

Коронавирус