недела, 4. декември 2022. Вести денес: 70
home Познати

Направил сцена на семејна прослава: Игор ѝ го скршил мобилниот на Севернина

Направил сцена на семејна прослава: Игор ѝ го скршил мобилниот на Севернина

Иако пред јавноста Северина и Игор Којиќ сакаат да прикажат дека имаат совршен брак, по се изгледа дека не е така.

Како што пренесува таблоидот „Скандал“, сопружниците неодамна присуствувале на семејна прослава кај фолк-пејачот Кеба Којиќ, каде толку многу се скарале што Игор ѝ го скршил мобилниот телефон на својата сопруга.

Која е причината за жестоката расправија на сопружниците, се уште не е познато, но се претпоставува дека на површина избила љубомората на Игор.

Најнови вести

Коронавирус