четврток, 22. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Направи само еден потег за да открие дали се разведуваат или не- за оваа фотографија на Меланија Трамп зборува целиот свет

Направи само еден потег за да открие дали се разведуваат или не- за оваа фотографија на Меланија Трамп зборува целиот свет

Кога Доналд и Меланија Трамп ја напуштија Белата куќа пред некое време, како поранешен претседател и прва дама, имаше многу шпекулации за статусот на нивниот брак и наводната криза, поради што наводно се пред развод.

И додека многумина јавно го проучуваат нивниот говор на тело за да можат да откријат каква е нивната врска во моментот, бидејќи тие не се огласија во врска со ова, ниту за да го потврдат крајот, ниту за да го негираат, Меланија направи нешто што стави крај на овие гласини.

Поранешната прва дама објави фотографија од нејзината венчавка на која стои покрај Трамп во раскошна венчаница.

„Среќна годишнина“, беше пораката за нејзиниот сопруг.

Најнови вести

Коронавирус