вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 174
home Познати

Направи голема промена на лицето, а фановите јавно апелираат до сите жени тоа да не го прават- Северина изгледа 10 години помлада (ФОТО)

Направи голема промена на лицето, а фановите јавно апелираат до сите жени тоа да не го прават- Северина изгледа 10 години помлада (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка Северина Којиќ овие денови е во центарот на вниманието откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која има нов имиџ.

Станува збор за промена на пејачката која фановите веднаш ја коментираа бидејќи им падна во очи.

Имено Северина направи шишки и ја осветли косата со што изгледа помлада од кога и да е.

-Неверојатно како ти стои фризурата, се само дел од коментарите под фотографијата.

-Апелирам до сите жени кој ги виделе шишките на Северина своите да НЕ ги шишаат! Знаете и самите дека ќе бидат промашување и дека нема да изгледате како Севе, се пошегува еден друг фан на пејачката.

Други пак ја споредија пејачката со нејзиниот изглед како во 90-тите.

Коронавирус