понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 114
home Познати

Направи целосна трансформација додека нејзиниот сопруг е далеку од неа: Оваа пејачка ќе ве препоти само со поглед (ФОТО)

Направи целосна трансформација додека нејзиниот сопруг е далеку од неа: Оваа пејачка ќе ве препоти само со поглед (ФОТО)

Иако долго време не и падна на памет да го промени својот имиџ познатата пејачка Весна Џогани се одлучила на голема промена кога е во прашање бојата на косата.

Имено таа сега има надоградба на косата и локни додека има дури неколку бои на својата коса почнувајќи од бела, зелена, плава, розова и виолетова.

 

View this post on Instagram

 

#djogani 👻👻 @kokonadogradnjakose

A post shared by Djordje Djogani (@djoganivesna) on

Фановите откако ја видоа оваа нејзина промена веднаш и порачаа дека одлично и стои, но имаше и такви кои и напишаа на пејачката дека не личи на себе.

 

View this post on Instagram

 

#djogani 💋💋💋 @kokonadogradnjakose

A post shared by Djordje Djogani (@djoganivesna) on

Весна инаку во 2001 година беше член на групата Џогани заедно со сопругот Џоле Џогани со кого има две деца.

 

View this post on Instagram

 

#djogani 💋#redhat 💋#baccaratrouge540 💋#djogani 💋

A post shared by Djordje Djogani (@djoganivesna) on

Коронавирус