сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 13
home Познати

Напиша само три зборови, а кажа премногу: Карлеуша се огласи прв пат по смртта на нејзината мајка

Напиша само три зборови, а кажа премногу: Карлеуша се огласи прв пат по смртта на нејзината мајка

Јелена Карлеуша прв пат после смрта на Дивна откри колку и е навистина тешко.

Таа објави заедничка фотографија со саканата мајка и откри како навистина се чувствува.

-Тешко ми е, напиша Јелена во описот на фотографијата.

Напиша само три зборови, а кажа премногу.

Дивна Карлеуша, радио водителката и мајката на Јелена Карлеуша почина на 3-ти март годинава.

 

View this post on Instagram

 

Teško mi je

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус