четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 54
home Познати

Наоми ја сподели најпрекрасната вест: Фановите зачудени и среќни (ФОТО)

Наоми ја сподели најпрекрасната вест: Фановите зачудени и среќни (ФОТО)

Наоми Кембел сподели фотографија на која со рака допира  и држи бебешки нозе и напиша:

„Прекрасен мал благослов ме избра да бидам негова мајка. Почестена сум што ја имам оваа нежна душа во животот, не постојат зборови кои можат да ја опишат доживотната врска која сега ја имам со мојот мал ангел. Не постои поголема љубов“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi)

Супермоделот со години тврдеше дека не планира да се оствари во улогата на мајка, потенцирајќи дека со напреднатата наука, може да има дете кога ќе посака.

Затоа фановите се зачудија од оваа вест, но сепак покажаа дека се многу среќни.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија