сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 59
Во живо

Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Гоце е Македонија

home Познати

Наместо во зајдисонцето, сите гледаа во нејзината совршена задница во танга: Пријовиќ на базен мами на грев (ФОТО)

Наместо во зајдисонцето, сите гледаа во нејзината совршена задница во танга: Пријовиќ на базен мами на грев (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ во моментов се наоѓа во Црна Гора каде има закажани настапи.

Таа слободното време го користи за да се препушти на убавините кои го нуди летото, особено зајдувањето на сонцето во морето.

Сепак, наместо во заоѓањето на сонцето, речиси немаше некој нејзин следбеник кој не гледаше во нејзиното тело кое ги маѓепса сите.

Имено Пријовиќ се фотографираше во танга седната на крајот од базенот гледајќи кон морето и сонцето.

Дел од кадарот каде се гледа нејзиниот задник буквално ја распали машката фантазија, погледнете.