сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 50
home Познати

Наместо во нејзиното тело, сите гледаа во тоа што има на нозете: Ники Минаж после четири месеци повторно ги израдува своите фанови (ФОТО)

Наместо во нејзиното тело, сите гледаа во тоа што има на нозете: Ники Минаж после четири месеци повторно ги израдува своите фанови (ФОТО)

Американската пејачка НИки Минаж на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која е сосема гола.

Имено, таа позира седејќи, а облиниите ги прекрила со розеви пернички во облик на срце.

Бидејќи облеката ја изоставила, телото го украсила со бижутерија, а најголемо внимание привлекле нејзините розеви папучи кои ги носи.

Дека од папучите се воодушевиле нејзините следбеници, говори и фактот што благодарение на нејзината објава, во САД се зголемила продажбата на истите.

Имено, во еден момент фановите на познатата пејачка успеаа да ја „срушат“ страицата на која што се продават. НБормално, таа на себе не носела само обични папучи, туку од оние со потписот на „Шанел“.

Во само еден ден на нејзината објава оспеа да собери повеќе од 4 милиони лајкови, но тоа не е чудно бидејќи таа веќе четири месеци на својот Инстаграм профил не поставила ниту еддна фотографија

Коронавирус