понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Наместо традиционални и досадни, имаат уникатни: Какви прекари си дале Хари и Меган?

Наместо традиционални и досадни, имаат уникатни: Какви прекари си дале Хари и Меган?

Како и сите љубовни парови, така и Меган Маркл и принцот Хари користат прекари еден за друг. Но наместо традиционалните „душо“ или „срце“, имаат уникатни.

Како што пишува магазинот Пипл, тие меѓусебе се викаат по иницијалите „М“ и „Х“, односно според првата буква од своето име.

Ова за првпат беше откриено во документарниот филм „Хари и Меган: Африканско патување“ кога таа го откри посебниот прекар на својот сопруг.

Исто така, магазинот пишува дека парот во овој момент е „вљубен повеќе од кога било“.