среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 30
home Познати

Наместо на суд, во Гранд: Јелена избегна две судења, а потоа излезе на бина и го покажа задникот (ФОТО)

Наместо на суд, во Гранд: Јелена избегна две судења, а потоа излезе на бина и го покажа задникот (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша вчера избегна две судења, со Цеца Ражнатовиќ и Огњен Врањеш, но затоа се појави на снимањето на ѕвездите на Гранд во краток тигрест фустан и го покажа задникот.

Околу два часа после рочиштето на кое не се појави, Карлеуша дојде на Грандовото снимање во Кошутњак, се качи на сцена, а додека се вртеше, и се виде и задникот.

Коронавирус