петок, 29. јули 2022. Вести денес: 112
home Познати

Наместо горе, сега се соблече доле- веќе сите го знаат длабокото деколте на водителката на Гранд- сега откри друг совршен дел од телото

Наместо горе, сега се соблече доле- веќе сите го знаат длабокото деколте на водителката на Гранд- сега откри друг совршен дел од телото

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ во никогаш пократко фустанче.

Во емисиите може да ја видиме водителката во кратки фустанчиња кои ја истакнуваат фигурата, но овојпат се чини дека облече прекратко.

 

View this post on Instagram

 

📸 @fashionandfriendsofficial @fashioncompanyofficial @patriziapepe

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Имено таа повторно ги воодушеви мажите со својот стајлин, во тесен црн и се чини, никогаш пократок фустан, па сите гледаа во нејзиното меѓуножје.

Пофални лајкови и коментари се нижеа што е показател дека Сања направи полн погодок со овој избор на облека.

 

View this post on Instagram

 

🐨 #job

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Коронавирус