петок, 30. септември 2022. Вести денес: 137
home Познати

Накова отвори бутик во Гевгелија, но наместо во облеката сите гледаа во неа: Градите на мегдан, а од глетката притисокот ќе ви се покачи

Накова отвори бутик во Гевгелија, но наместо во облеката сите гледаа во неа: Градите на мегдан, а од глетката притисокот ќе ви се покачи

Атрактивната и провокативна гевгеличанка, моделот и поранешна ријалити учесничка, Александра Накова, стана газдарица на бутик во родната Гевгелија.

Накова за свеченото отварање избра провоктивен стајлинг со длабоко деколте.

Манекенката ги пречека гостите во црно кусо коктел фустанче и деколте до папокот.

Вистински рај за очи:

Најнови вести

Коронавирус