понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 168
home Познати

Најзгодната пејачка со оваа секси фотографија ги воодушеви фановите, но ги загрижи со еден детаљ

Најзгодната пејачка со оваа секси фотографија ги воодушеви фановите, но ги загрижи со еден детаљ

Со секси поза од нејзините убави нозе, најзгодната српска пејачка ги освои фановите.

Рада Манојловиќ позира во скап џип, но ниту луксузното возило не успеа да ја засени.

Но, сепак, нејзините фанови забележаа нешто што ги загрижи, а тоа е модрицата на нејзината нога.


Еве дел од коментарите на нејзините фанови:

-Од што ти е оваа модрица на ногата? Мала е ама се забележува!

-Гледате дека намерно ја покажува модрицата.

-Модрицата е знак дека во автомобилот не е сама, туку со својот љубовник.

Најнови вести

Коронавирус