среда, 2. декември 2020. Вести денес: 46
home Познати

Најзгодната Албанка во бикини: Рита Ора со безобразна фотографија ја подгреала атмосферата во овие студени денови

Најзгодната Албанка во бикини: Рита Ора со безобразна фотографија ја подгреала атмосферата во овие студени денови

Пејачката со албанско потекло, Рита Ора, пред неколку дена го прославила 29-тиот роденден, а на своите фанови на социјалните мрежи им покажала како се забавува и воедно ги почестила со една “жешка” роденденска фотографија.

Убавата бринета се соблекла во костим за капење и се фотографирала во базен, а поради нејзината провокативна фотографија фановите буквално “одлепиле”…Не се сомневаме дека Рита ви ја подгреа атмосферата во овие студени денови.

 

View this post on Instagram

 

What 29 looks like ?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Како изгледаат 29 години”, напишала пејачката под фотографијата.

“Не знам каде попрво да гледам, се е совршено”, “Никогаш не си изгледала подобро од сега”, “Се е совршено, само јас би додал и меурчиња во тој базен”, се некои од коментарите.

Потсетуваме, по низата силни земјотреси кои ја погодиле Албанија, Рита одлучила да помогне на едно семејство да ја обнови куќата.

 

Најнови вести

Коронавирус