среда, 7. декември 2022. Вести денес: 45
home Познати

Најжешката навивачка на трибините е… порно ѕвездата Натали (ФОТО)

Најжешката навивачка на трибините е… порно ѕвездата Натали (ФОТО)

На трибините на Мундијалот во Русија може да се забележат убави девојки, но една од нив, од „домашните“ навивачки, се најде на насловните страници.

Фотографиите на Наталија Немчинова премногу брзо го обиколија светот, поради нејзината убавина на трибините на „Лужники“, пред првиот меч на СП меѓу Русија и Саудиска Арабија.

„Интернет-детективите“ веднаш открија нешто повеќе за убавицата и дојдоа до информации дека таа работи како порно-ѕвезда. Пред мечот против Египет, тие дојдоа до нејзината лична карта и веднаш се впуштија во истрага.

Русинката била дел од порно-индустријата, а често се појавувала и на „свингер“ забавите. Го користела псевдонимот Натали Немтчинова, Наталија Андреева, Делила Г, Даника, Аманда, Асја и Анабел.

Нејзиното деби во оваа индустрија било во 2016 година. Но, нема сомнеж дека Наталија го сака фудбалот, затоа што објективите ја „уловија“ и на Европското првенство (ЕП) во 2016 година.

Qatar 2022