петок, 5. март 2021. Вести денес: 89
home Познати

Најубавата спортистка повторно се соблече гола: Светот веднаш ја заборави нејзината порно афера кога ги здогледа овие кадри (ВИДЕО)

Најубавата спортистка повторно се соблече гола: Светот веднаш ја заборави нејзината порно афера кога ги здогледа овие кадри (ВИДЕО)

Американката скијачка кој стави крај на кариерата, Линдзи Вон повторно успеа да досегне до светсската јавноста откако се одлучи да се соблече за познатиот магазин „Спортс Илустрејтед“.

Многумина Вон ја сметаат за една од најубавите спортистки во светот, па од тука и не чуди одлуката на овој магазин што ја одбра токму нејзе за новата сесија.

Освен Вон, публиката во новиот број ќе може ја да види разголена и УФЦ ѕвезда, Пејџ Ван Зант.

Од  „Спортс Илустрејтед“ споделија видео инстерти и исечоци од моментите на сесијата, погледнете.

Коронавирус