вторник, 4. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Најубавата манекенка на светот ги почасти фановите и тоа двојно, видете ја жешката фотографија!

Најубавата манекенка на светот ги почасти фановите и тоа двојно, видете ја жешката фотографија!

Ирина Шајк, која важи за една од најубавите манекенки на светот и која неодамна се раздели од сопругот Бредли Купер, објави жешка фотографија на Инстаграм!

Со овој потег таа пријатно ги изненади своите следбеници и фанови и тоа двојно- бидејќи покрај деколтето, во заднина можеме да и го видиме совршеното-обликувано тело.

Таа можеби не го забележала огледалото во позадина или пак сепак решила да ги изненади фановите а воедно да му возврати на Купер, по гласините дека тој е во врска со Лејди Гага.

Од многубројните коментари некои се издвоија:

-Ти се гледа задникот!

-Ти благодариме што ни го покажа ова!

Манекенката во последниот период беше поврзана со уметникот Вит Шнабел, но за сега нема никаква потврда за врската.

 

View this post on Instagram

 

Summers in the new #invisiblebra by @intimissimiofficial 🖤 #intimissimi #ad

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Покрај тоа, мамат поглед и нејзините полни усни и деколтето:

Коронавирус