недела, 4. декември 2022. Вести денес: 80
home Познати

Најубавата брачна двојка на светот ги покажа близнаците- ова се првите фотографии

Никој не знаеше дека тие очекуваат бебе, а најубавата двојка на светот ги објави првите фотографии од своите близнаци.
Најубавата брачна двојка на светот ги покажа близнаците- ова се првите фотографии

На крајот на 2017 како бомба во светскиот шоубизнис одекна веста дека најголемиот латино заводник Енрике Иглесијас и преубавата екс тенисерка Ана Курникова станаа родители.

Бременоста на убавата Ана вешто беше криена од јавноста. Но, сега убавата двојка реши да ги објави првите фотографии од своите близнаци.

Ана и Енрике пред еден месец станаа родители на близнаците Николас и Луси, а гордиот татко денеска ги израдува своите фанови на Инстаграм со фотка од едно од бебињата.

My Sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Со ист опис „моето сонце“ и мама Ана објави фотографија, најверојатно од другото бебе.

My Sunshine

A post shared by ? Anna ?Аня (@annakournikova) on

Најнови вести

Коронавирус