сабота, 15. август 2020. Вести денес: 61
home Познати

Најстарата сестра во семејството Родиќ е најозборувана- нема момче, па затоа секоја слика и е во секси бикини на плажа (ФОТО)

Најстарата сестра во семејството Родиќ е најозборувана- нема момче, па затоа секоја слика и е во секси бикини на плажа (ФОТО)

Сопругата на Жељко Ражнатовиќ покрај сестрата Бојана ја има и Наташа Родиќ која исто така е често во центарот на вниманието во српската јавност.

Имено најстарата од трите најозборувани сестри во последниот период е Наташа Родиќ која на Инстаграм ја следат над 20 илјади следбеници.

Таа како и останатите две сестри сака да патува и заљубена е во убавите парчиња облека, но често и споделува фотографии од шопинзите како и дома така и во странство.

 

View this post on Instagram

 

Summer vibes 🧜🏽‍♀️

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

 

View this post on Instagram

 

L O V E 💌

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

Сепак она со што најмногу се гордее на својот Инстаграм профил е тоа дека е слободна, нема момче, а и често споделува фотографии во бикини покрај плажа или базен со што буквално ги полудува мажите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

Коронавирус