вторник, 21. март 2023. Вести денес: 90
home Познати

Најскапото породување на естрадата: Српската пејачка месечно двои по 2 илјади евра, а од вкупната сума ќе се онесвестите

Најскапото породување на естрадата: Српската пејачка месечно двои по 2 илјади евра, а од вкупната сума ќе се онесвестите

Познатата српска пејачка Гога Секулиќ за неколку месеци го очекува своето прво бебе, а по тој повод таа собира вртоглава сума на пари.

Гога месечно штеди по две илјади евра кои и се потребни на пејачката за да го плати породувањето кое чини вртоглави 12 илјади евра.

Секулиќ според гинеколозите најбезбедно е да се породи со царски рез бидејќи има речиси 41 година, но таа сака да се породи по природен пат доколку се ќе биде во ред во деветтиот месец од бременоста, открива извор близок до пејачката.

Породувањето инаку ќе се одвива во Цирих каде и во моментов се води цела бременост на пејачката.

loading...