вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Најскапите детали по кои секоја жена „полудува“: Емина Јаховиќ под новогодишната елка има цело богатство (ФОТО)

Најскапите детали по кои секоја жена „полудува“: Емина Јаховиќ под новогодишната елка има цело богатство (ФОТО)

Емина Јаховиќ сподели фотографии од својот стан, кој е луксузно уреден пред претстојните празници.

Пејачката покажа дека е подготвена за Новата година.

На нејзината маса се најдоа преубави и златни детали.

„Мојата пријатна маса пред Нова година“, напиша Емина на социјалните мрежи, а еден детаљ под елката им остави впечаток на многумина жени.

Станува збор за „Лиј Витон“ куфери, погледнете:

 

Парламентарни избори 2020