петок, 30. септември 2022. Вести денес: 102
home Познати

Најскапата соба е 17.000 евра: Кога ќе видите каде ги однесе на одмор ќерките Душко Тошиќ веднаш ќе ви стане јасно во кој апартман се сместени

Најскапата соба е 17.000 евра: Кога ќе видите каде ги однесе на одмор ќерките Душко Тошиќ  веднаш ќе ви стане јасно во кој апартман се сместени

Фудбалерот Душко Тошиќ ги одведе ќерките Атина и Ника Тошиќ на одмор во Турција, поточно во Бодрум каде престојуваат во најлуксузниот хотел, а од кадрите таму нема да ви биде добро, пишуваат српските медиуми.

Имено ќерката на Карлеуша и Тошиќ Атина на својот Инстаграм профил покажа каков неверојатен поглед имаат од базенот на хотелот каде семејството ужива.

Базенот е сместен на обалата на морето, а секоја соба има и тераса, додека пред хотелот има мини градина како и сите гости можат да уживаат во погледот на плавото море.

Најевтината соба за двајца за десет дена тука чини 10.773 евра, додека има и поскапи соби, а погледот кој го покажа ќерката на Душко е доказ дека тие се сместени во најлуксузната кралска соба.

Најскапата соба тука чини 17.795 евра за десет дена, а фудбалерот речиси да не штеди пари кога се во прашање неговите две ќерки.

Дел од кралската соба со џакузи, девет тематски ресторани, базени на сите ката во хотелот кои се на големите тераси и што уште не од овој луксуз погледнете во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус