среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 111
home Познати

НАЈСЕКСИПИЛНАТА ПОЛИТИЧАРКА ВО РЕГИОНОТ:Витката става и нејзините провокативни здолништа ќе ве остават без здив(ФОТО)

НАЈСЕКСИПИЛНАТА ПОЛИТИЧАРКА ВО РЕГИОНОТ:Витката става и нејзините провокативни здолништа ќе ве остават без здив(ФОТО)

Членката на Социјалистичката партија на Србија (СП) за многумина е најубавата жена на српската политичка сцена, па и пошироко. Станува збор за Ана Гроздановиќ која што откако се појави во политиката го привлекува вниманието каде и да се појави и никого не остава рамнодушен.

Медиумите, како домашните така и странските од самиот почеток ја следат нејзината работа, а Гроздановиќ од самиот почеток успеа да ги собере сите симпатии како на тамошната јавност, така и од околните земји.

На социјалните мрежи има голем број на следбеници, често објавува фотографи од своите активности, но и од нејзиниот приватен живот.

Инаку, сексапилната политичарка неодамна предизвика вистинска бура, кога на социјалните мрежи објави фотографија со своето момче. Повеќе не се кријат и често може да се видат нивни заеднички фотографии.

Најнови вести

Коронавирус